Tělovýchovný spolek Javorník

Tělovýchovný spolek Javorník » Novinky » Zhodnocení Zimních sportovních her na Javorníku 2019

 

Zhodnocení Zimních sportovních her na Javorníku 2019

pondělí, 25. února 2019

IMG_3677

Článek k události Zimní sportovní hry + fotografie.

Letošní zimní sportovní hry pořádané Tělovýchovným spolkem Javorník, z.s. proběhly za mrazivého slunečného počasí v příjemné atmosféře vytvořené pořadateli, diváky a hlavně samotnými soutěžícími.

Tento rok slalom na výborně upravené sjezdovce projelo 86 závodníků, což je nejvíce v historii javornických Zimních her. Soutěžilo se ve 4 věkových kategoriích s největší účastí ve II. kategorii Mladší žáci – dívky, nejlepší čas závodu zajel Jiří Vintr.
Velké poděkování patří Vintr Ski klubu Javorník, který umožnil závod pořádat a poskytl zázemí soutěže, neméně děkujeme obci Vacov a pekárně NoVy Vacov a rodině Holých z penzionu Na Podlesí za příspěvky na ceny a občerstvení pro závodníky.  Díky také Michalu Appeltovi za profesionální ozvučení, dále poskytovatelům časomíry za výborně odvedenou práci a především všem dobrovolníkům, kteří se přípravě a průběhu závodu poctivě věnovali.

Věříme, že si všichni závodníci, jejich doprovod, diváci i ostatní zúčastnění užili pěkný soutěžní den a spolu s Tělovýchovným spolkem Javorník se těší na další ročníky Zimních sportovních her.

(Autor článku: Naďa Podařilová)

Fotogalerie zde

 

Výsledky soutěže:

Přípravka do 6 let – dívky:
1. Josefína Zusková
2. Klára Hartlová
3. Agáta Plocková

Přípravka do 6 let – chlapci:
1. Kryštof Brtna
2. Adam Vaněček
3. Martin Šebor

Mladší žáci – dívky:
1. Laura Horáková
2. Veronika Prantlová
3. Elsa Procházková

Mladší žáci – chlapci:
1. Viktor Jirouš
2. Vítek Mikeš
3. Rudolf Zuska

Starší žáci – dívky:
1. Tereza Hermanová
2. Eliška Drobná
3. Denisa Procházková

Starší žáci – chlapci:
1. Jan Mikeš
2. Václav Zloch
3. Lukáš Tabery

Junioři a dospělí – ženy:
1. Michaela Brtnová
2. Karolína Hanzlíková
3. Lucie Pacáková

Junioři a dospělí – muži:
1. Jiří Vintr
2. Lukáš Vintr
3. Karel Zuska

 

Slovo předsedy TS Javorník:

Vážené kolegyně, vážení kolegové, organizátoři,
dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji a nejupřímněji  poděkoval za Vaši pomoc a spolupráci při realizaci Zimních sportovních her na Javorníku 23.2.2019. Velice oceňuji skvělou spolupráci, obětavost  a ochotu, se kterou jste se za krásného slunného počasí i když  v nelehkých klimatických podmínkách zhostili svých rolí při přípravě a realizaci tohoto závodu. Výsledkem Vašeho snažení byla spokojenost 86 závodníků což je největší počet účastníků v historii pořádání Zimních sportovních her na Javorníku. Takového úspěchu lze dosáhnout pouze dobrou , kamarádskou a sehranou partou, jejíž jediným cílem je spokojenost účastníků závodu a to především  těch nejmenších. A to si dovolím tvrdit, že Vy všichni jste a že jste to znovu dokázali. Je již samozřejmostí, že každý z Vás zná svou pozici,  a její zastávání je pro Vás již naprosto přirozené. Z Vašeho konání je cítit zaujatost pro dobrou věc ,zkušenost, obětavost, nadšení a elán. Bez těchto vlastností bychom  tuto akci a akce podobného typu nemohli realizovat.  Jsem rád, že se můžeme opřít a spolehnout se při této akci na tak zkušené, obětavé  a organizačně zdatné činovníky jakými jste se ukázali Vy všichni být. Bez Vašeho zápalu by se  nikdy tato zdařilá akce nemohla  uskutečnit. Nechci vyzdvihovat jednotlivce, protože bych zcela určitě na někoho zapomněl a to bych opravdu nerad, protože poděkování patří Vám všem.
Dovolte mi tedy vyslovit přání, aby Vaše přítomnost a činnost nám byla nápomocna i při konání příštích Zimních sportovních her na Javorníku, na které byly,  i  Vaší nemalou zásluhou, velice kladné ohlasy. S takovým elánem a s takovou  pomocí jakou jste prokázali v letošním roce se nemusíme bát uspořádat Zimní sportovní hry na Javorníku i v příštím a třeba i v dalších letech.

Ještě jednou Vám všem děkuji  s  přáním  ať žijí Zimní sportovní hry na Javorníku 2020.

 

Milan Voldřich

Předseda TS Javorník

 

Javorník 23.2.2019

Akce na Javorníku

Podpořte naši činnost sponzorským darem!

číslo účtu u KB a.s.

115-3761560217/0100

 

Půjčovna elektrokol

Penzion na podlesí, pro Vás připravil půjčovnu elektrokol.